Kurumsal

BUZKAR SOĞUTMA
1993 yılından 2008 yılına kadar SANTES SOĞUTMA olarak faaliyet göstermiş olan firmamız 2008 yılından beri BUZKAR SOĞUTMA adı altında üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.
Üretim faaliyetlerimiz içinde pasta dolabı, market dolabı, kuruyemiş dolabı ve endüstriyel mutfak bulunmaktadır. Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz ile müşteri taleplerini
güler yüzümüz ve profesyonel iş disiplinimizle yerine getirmekteyiz.

VİZYONUMUZ
Vizyonumuz alanımızdaki öncü çözüm ve hizmetlerimizle, uzmanlığımızla yurt içi ve yurt dışı pazarda lider firmalardan biri olarak söz sahibi olmak.

MİSYONUMUZ
Prensibimiz önce kalite sloganıyla kalite seviyemizi her geçen gün arttırmak. Deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun tasarım, üretim, çözüm desteklerini sağlayarak
müşteri memnuniyetini sürdürmek.

DEĞERLERİMİZ
Güvenirlik, Duyarlılık, Müşteri Odaklılık, Çözüm Odaklılık, Esneklik, Dürüstlük, Güler Yüzlülük, Kaliteden Ödün Vermeyen Bir İş Disiplinine Sahip Olmak.

PRENSİBİMİZ ÖNCE KALİTE...
Sahip olduğumuz iş ahlakı ve disiplinimizle sağladığımız ve süreklilik haline getirdiğimiz öncelikli kalite arayışı bizi özel kılan sıfatlardan biri.
Herkes kaliteyi ister. Herkes kaliteyi arar. Çünkü kaliteli olan kalıcılığı en yüksek olandır.
Bizi en çok güldüren, en çok rahatlatandır. Bu yüzden kalite bir gerekliliktir. Bu gerekliliği size sağlamaktan dolayı memnunuz. İşimizin odağı soğutma.

Ramazan ÖZTAŞ
Kurucu / Genel Müdür
Burak ÖZTAŞ
Müşteri Temsilcisi
Fatih ÖZTAŞ
İmalat Sorumlusu

WEB TASARIM & UYGULAMA : NAJANS TASARIM